Şekil değiştiren hayatlar, sınır ötesine geçen yaşamlar ve hızlı değişen koşullar neticesinde şehir hayatları da farklı bir boyut almaya başladı. Eşya depolama konusunda çalışan birçok firma bu şekilde ortaya çıkarken, aile ve bireylerin ihtiyaçları da aynı oranda karşılanmaya başlandı. Artık gerek seyahat, gerek taşınma durumları ile eşya depolama alanı talep eden müşteriler, farklı, avantajlı ve yüksek sayıda alternatifli birçok seçenek ile karşılaşıyor. Tamda burada edepola.com olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için eşya depolama hizmetini kurumsal bir anlayışla sizlere sunuyoruz.

Fazla eşyalarınızı taşımayın, Uygun fiyatlara kolayca depolayın

Eşya depolamaya kısa ve uzun vadede ihtiyacı olan şehir insanı, öncelikle evden eve nakliyat konusunu gündemine alıyor.  Kentsel dönüşüme verilen evlerin metrekare büyüklüklerinin küçülmesi neticesinde ortaya çıkan eşya fazlalığı, ev sahiplerini zor durumda bırakıyor. Evlerini farklı birçok sebeple taşımak durumunda olan konut sahipleri veya kiracılar, evden eve nakliyat firmaları ile görüşerek yüksek meblağlarda bütçelerle karşılaşıyor. Bu harcamanın önüne geçmek ve uzun süreli kullanım ile maksimum faydayı yakalamak içinse edepola.com eşya depolama alanlarının fiyat avantajını gündeme getiriyor.

 

Evden eve nakliyat konusunda oldukça geniş bir ağda çalışan nakliyat firmaları, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında boşaltılan ve yeniden taşınacak evlerin sorumluluğunu üstleniyor. Ev sahibi veya kiracıya yüksek nakliyat ücretleri çıkaran şirketler, sundukları büyük bütçelerle de cepleri yakıyor. Eşya depolama alanında uzman kadrosu ile çalışan edepola.com , ev sahipleri veya kiracılara avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Deponun kullanım süresine ve kullanım alanına bağlı olarak değişen fiyatlarla farklı fiyat paketleri sunarak, müşteriyi her yönden düşünerek hareket ettiğimizi gösteriyoruz.

 

İleri teknoloji altyapısı, temiz, hijyenik depoları, hızlı aksiyon alan çözüme yönelik eğitimli müşteri hizmetleri ve güvenilir taşıma personeli ile baştan sona sağlam bir hizmet sunarak, eşya depolama alanında kaliteli hizmet veren edepola.com diğer merdiven altı diye tabir edilen kurumsal olmayan firmalar arasından sıyrılarak Avrupa ve ABD standartlarının da bir hizmet sunuyor. Türkiye’nin ilk online ödemeli eşya depolama sitesi olan edepola.com her geçen gün müşteri sayısını arttırmakta ve hizmet ağını genişletmeye çalışmaktadır.